15 września 2014

Kilka słów na temat odżywki Jantar.

Hejka kochani :*
A więc dzisiaj kolejny post włosowy. Dziś chcę troszkę napisać Wam o słynnej już odżywce tzw. wcierce Jantar. Teraz zaczęłam druga kurację tą odżywką. Mogę ją Wam szczerze polecić. Na początku nie wierzyłam w jakiekolwiek cuda, jednak po kilku dniach kuracji zmieniłam zdanie. Zauważyłam, że moje włosy co raz mniej się puszą, gdy wstawałam rano. Po drugie, włosy zaczęły się zagęszczać. Moim problemem, jest to, że gdy zwiążę kucyk to nad czołem, obok uszu, mam bardzo mało włosów, wręcz w ogóle. Ale po jakimś czasie zauważyłam tzw "baby hair", małe włoski, które zagęszczają te miejsca. Dzięki odżywce moje włosy nie wyglądają jak siano lub szczotka, są nawilżone i dobrze się układają. Jeden minus w tym wszystkim jest taki, że wcierka ma zbliżony zapach do męskiej wody po goleniu. No ale poza tym naprawdę wszystko jest OK! Więc jeśli chodzi o tę odżywkę jestem na TAK!

Jeśli spodobają Wam się takie recenzję, mam jeszcze wiele produktów, których recenzjami mogę się z Wami podzielić. Chciałam, aby ten wpis był treściwy i jasny w przekazie, dlatego niezbyt się rozpisywałam :)12 września 2014

Mini, mini haul kosmetyczny.

Hejka kochani :*
Dziś przygotowałam dla Was naprawdę malutki haul kosmetyczny. Byłam dziś na zakupach i chcę pokazać Wam te rzeczy, bo znając mnie, później zapomnę i nie zrobię. Od razu mówię, że to dosłownie kilka rzeczy, ale są bardzo fajne ;) Ale za nim to, chcę Wam powiedzieć, że coraz bardziej nie mam pomysłów na posty. Chodzę do szkoły i od następnego tygodnia zaczyna się prawdziwa nauka, bo mam 3 sprawdziany, więc nie jest za ciekawie i chcę dodawać takie posty, żeby Wam się podobały i nie zajmowały dużo czasu. Więc taka prośba dla Was, napiszcie w komentarzach propozycję na posty lub zadajcie mi pytania, to zrobię jakieś Q&A albo coś w tym stylu. No, a teraz zapraszam Was na moje mini, mini zakupy kosmetyczne :)


9 września 2014

Nominacja do LBA!

Hejka kochani :*
No i mamy kolejny tydzień szkoły i coraz bardziej brakuje mi czasu na bloga i pisanie postów, ale posty na pewno będą pojawiać się we wtorki i piątki (opcjonalnie w weekendy). A dziś opowiem Wam troszkę o sobie, bo zostałam nominowana do LBA. A to tego zostałam nominowana przez blog http://jessie-julia-life.blogspot.com i bardzo dziękuję za nominację :*
A zasady LBA wyglądają następująco:
Nominujesz 11 osób i zadajesz im ułożone przez siebie 11 pytań. Nie można nominować osoby, która nas nominowała. Trzeba też powiadomić nominowanych o nominacji.


6 września 2014

Fall Tumblr inspiration...-kilka słów na temat Tumblr'a.

Hejka kochani :*
Dziś przychodzę z dość nietypowym postem, który nie pojawił się jeszcze moim blogu. Chciałabym Wam troszkę opowiedzieć o moim uzależnieniu, jakim jest Tumblr. Podejrzewam, że każdy z Was, wie co to za strona. Ja z tą stroną poznałam się około rok temu. Na początku prowadziłam dość depresyjnego Tumblr'a, każdy wie o co chodzi. Ale z czasem zaczął być on dość normalny i stał się w pewnym rodzaju moim pamiętnikiem. Zdarza mi się nic nie dodawać w ciągu całego dnia, ale ja szukam takich zdjęć, obrazków, cytatów, żeby miały coś wspólnego ze mną, lub z czymś mi się kojarzyły. Zachęcam Was do założenia konta na Tumblr, jest to coś innego, żadna społecznościowa strona, takie oderwanie się od rzeczywistości.
Ale oprócz Tumblr'a chcę dziś jeszcze opowiedzieć o rzeczach, które kojarzą mi się z jesienią, lub po prostu czynią ją lepszą.

3 września 2014

BACK TO SCHOOL-powrót do szkoły z Dusiiiak #7- plany na rok szkolny 2014/15 + zakończenie Back to school

Hejka kochani :*
Jak już zapowiadałam w ostatnim poście, dziś jest już ostatni post na temat szkoły i wszystko co z nią związane. Już jak każdy wie, zaczęliśmy nowy rok szkolny, dla mnie to już 2 dzień w szkole, ale jak to bywa na początku nauczyciele nie wymagają od nas wiele, więc jeszcze jest fajnie.