31 października 2015

♥5 odkryć miesiąca♥ Październik! '15

Cześć kochani!
Nie było mnie aż tak długo, że pewnie niektórzy zapomnieli, że mam bloga haha. Nie mogę sobie przebaczyć tak długą przerwę, równe 3 tygodnie. No ale cóż, mówi się trudno. Właśnie te 3 tygodnie, były troszkę zakręcone i głównie opierały się na sprawach szkolnych, ale to opowiem Wam jutro w innej notce. Już koniec października, sama nie wiem kiedy to tak szybko przeleciało. No a z racji tego, że jest koniec miesiąca i że ja obietnic dotrzymuję, to pojawia się kolejna notka z moją nową serią, czyli 5 odkryć miesiąca. Zapraszam do oglądania!

10 października 2015

♥5 odkryć miesiąca♥ Wrzesień! '15


Cześć kochani!
Teraz jak sobie myślę, to co notkę przychodzę do Was z jakąś nową serią. Jakoś częściej mam pomysły właśnie na nowe serie na blogu, niż na posty, ale to nie o tym. Jak wiecie przez wakacje nie pojawiali się ulubieńcy pojawiały się w regularnie od grudnia do czerwca i nadal chcę dodawać tego typu notki. Seria 5 odkryć miesiąca również będzie się skupiać na ulubieńcach, lecz będzie ograniczona, gdyż składać się będzie tylko z 5 rzeczy, które przypadły mi do gustu w danym miesiącu. Jeśli chodzi jeszcze o te notki, to będą one pojawiać się pod koniec miesiąca, nie tak jak teraz prawie w połowie kolejnego, ale jest tak dlatego, że sama nie wiedziałam czy będę robić tą serię, ale jednak robię. Już nie będę przedłużać, bo chyba napisałam, to co napisać miałam i zapraszam Was do oglądania!

6 października 2015

Golden Rose Color Expert 83Cześć wszystkim! Tak jak zapowiedziałam, że posty będę strać się dodawać regularnie, to i tak robię. Zmusiłam się do napisania notki i chyba tak będę się motywować haha. O szkole nie ma co się chyba rozpisywać, bo nauki mnóstwo, ale piątek chociaż wolny, więc mam w planach coś przygotować więcej na bloga. Jak widzicie startujemy z nowymi notkami, które pojawiać się będą raz w tygodniu. A seria testujemy, opierać się będzie na recenzjach kosmetyków, których brakuje na moim blogu, było kilka ale nie wiele, znaleźć je możecie pod etykietą "recenzje". Wiadomo, że nie chce Wam pokazywać tylko inspiracji i mixów zdjęć, więc pomyślałam nad czymś takim. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

4 października 2015

♥10 Niedzielne inspiracje

Cześć kochani! :*
Czy posty będą tylko raz w tygodniu? Nie, a przynajmniej się o to postaram. Bo sama nie wiem kiedy przeleciał mi ten tydzień, bo oparł się głównie na nauce i na nic innego nie miałam czasu, nawet zrobić jakiekolwiek zdjęcia, bo jak wracam ze szkoły jest bardzo kiepskie światło. Ale w tym tygodniu na pewno pojawi się jakiś post już tego możecie być pewni! A dziś tak, jak zapowiedziałam pojawiają się niedzielne inspiracji, z tej racji, że zapowiedziałam tydzień temu, że mix zdjęciowy i niedzielne inspiracje, będą pojawiać się naprzemiennie w niedziele. Jeszcze wymyśliłam co do niedzielnych inspiracji, to, że będę robić je tematycznie. Np.: w jeden tydzień moda, za dwa tygodnie makijaże, potem jedzenie i tak różnie, wiecie na pewno o co chodzi. W dzisiejszej notce chcę Wam pokazać inspiracje co do wystrój wnętrz. Ogólnie to ja lubię wystrój minimalistyczny, w kolorach biało- szaro- czarnych, więc takie chcę Wam pokazać. Podzieliłam to na części: a więc sypialnia, kuchnia, salon i tak dalej. Zapraszam do oglądania i komentowania!

Sypialnia♥