31 grudnia 2015

2015 ♥Nie mogę uwierzyć, że to wszystko tak szybko dobiega końca. Właśnie piszę ostatnią notkę w tym roku, notkę, która zamyka wszystko co stworzyłam, przez te dwanaście miesięcy. 31 grudzień, data mniej lub bardziej wyczekiwana przez niektórych. Ja jestem z tych osób, które czekały bardzo, ale też z drugiej strony mniej. A dlaczego? Bardzo czekam, bo nie mogę się doczekać tego nowego rozdziału, tej czystej kartki, nie zapisanej niczym, sama będę decydować, jak ta kartka będzie się zapełniać. A z drugiej strony to jest mi trochę smutno, że to wszystko zostaje za mną, te cudowne chwile z 2015 roku właśnie za kilkanaście godzin staną się przeszłością. 
29 grudnia 2015

♥5 odkryć miesiąca♥ Grudzień! '15

Cześć kochani!
Grudzień dochodzi końca, a więc na co czas? Na moje miesięczne odkrycia i kosmetyczne i takie trochę inne. Jako, że jest już ostatni miesiąc tego roku, to już robię notkę z tej serii, ale nie jestem do niej tak do końca przekonana i nie wiem, czy od następnego miesiąca i od nowego roku nie robić po prostu ulubieńców miesiąca lub czegoś w tym guście. Napiszcie jak Wy wolicie, bo to głównie zależy od Was! No w grudniu pojawiło mi się trochę nowości i chcąc, nie chcąc musiałam wybrać te najlepsze haha! Zapraszam do oglądania!
27 grudnia 2015

CHRISTMAS | MIX #9


Cześć kochani!
Dzisiejsza notka jest dowodem jak nie tracę czasu haha. Jadę do rodzinki i to piszę, no ale teraz mam najlepszą wenę haha. No i tak długo wyczekiwane święta, do których przygotowywaliśmy się tygodniami minęły, sama nie wiem kiedy. W tym roku to już zupełnie ich nie odczułam, większy klimat świąteczny czułam przed nimi. Co Wam mam opowiadać, te dni minęły jak u każdego, wigilia pasterka, świąteczne filmy, pierwszy dzień świąt w domu znowu przy filmach i z rodziną, no a drugi dzień trochę powtórka, a wieczorem impreza, chyba najciekawsza część świąt haha. No i zaczęłam czytać książkę Zoelli "Girl Online", dużo osób mówiło, że mało ciekawa, ale jak dla mnie jest świetna! W dwa dni przeczytana połowa książki, skończę tą szybko i zamierzam kupić tą druga część, wyczuwam w styczniu dużo nitek książkowych haha. Jeszcze w dzisiejszej notce pokażę Wam trochę zdjęć i prezenty, które znalazłam pod choinką!
23 grudnia 2015

If i stay.

Cześć kochani!
Witam Was już bardzo przed świątecznie! Pewnie jeszcze jutro zapowiadają się u Was jakieś świąteczne prace lub już będziecie odpoczywać. Ja stety niestety zaliczam się do pierwszej grupy, no ale cóż, taki urok świąt! Ale to nie o tym dzisiaj. Tak jak pisałam, chcę chociaż raz w miesiącu dodawać recenzję książki, co zmusi mnie do czytania ich więcej. Ale z tym nie będzie teraz problemu, bo mam dużo nowości!


22 grudnia 2015

Pierwsza wigilia klasowa & wosk Cranberry Ice YC | BLOGMAS #6


Cześć kochani!
Czemu tak szybko wszystko dobiega końca? Witam Was już w przedostatnim poście z serii blogmas. 3 dni do świąt i wszystko dobiega końca. No ale z drugiej strony długo czekałam na to i na Nowy Rok. Cieszę się, że podobają Wam się te notki. Weekend nie wiadomo jak mi nie minął, ale był na pewno lepszy niż poprzednie, bo bez nauki. Jakie to świetne uczucie, kiedy mogę przeczytać wszystkie książki, na które nie pozwalała mi szkoła i nauka. A jeszcze jeśli chodzi o temat książek, to postanowiłam, że chociaż raz w miesiącu będzie pojawiać się recenzja tej, którą ostatnią przeczytałam. Po poprzednich takich notkach, widzę, że Wam się podobają, a przy okazji zmotywuje mnie to do czytania większej ilości książek! Poniedziałek minął mi naprawdę super, bez lekcji, wstałam sobie później, świetne uczucie! Wczoraj nie było lekcji, z racji, że robiliśmy wigilię klasową. Świetnie minęło te kilka godzin! Nasza pierwsza wigilia, też coś nowego, z ludźmi, których poznałam kilka miesięcy temu, a już są świetnymi przyjaciółmi. No i oczywiście pozdrawiam, bo niektórzy to czytają haha! No więc nie obyło się bez setek zdjęć, ale to są wspomnienia. Pojedliśmy tak, że wszyscy mieli dość haha. No i fajnie było! Po tym wszystkim, jeszcze spędziłam kilka godzin na mieście, w poszukiwaniu białych bombek, których w ogóle nigdzie już nie ma haha i jeszcze kupowałam resztę prezentów pod choinkę. Więc poniedziałek zaliczam jak najbardziej do tych baardzo udanych dni! Dziś już siedzę w domu, więc no bardzo fajnie. Chyba dziś najwyższa pora wypisać postanowienia noworoczne haha! 

20 grudnia 2015

♥13 Niedzielne inspiracje


Cześć kochani!
Witam Was w pierwszy raz w niedzielnych inspiracjach w grudniu. Miesiąc się kończy, a ja dopiero robię pierwszy post z tej serii w tym miesiącu, a planowo miały pojawiać się one co niedziele. Ale każdy wie, jak to jest z czasem, ale już do końca roku inspiracje będą, a od Nowego Roku lecimy z nowymi notkami z tej serii, ale również myślę nad nowymi seriami, które może Wam się spodobają! Dziś inspiracje są trochę inne, bo dołożyłam do nich pytania, które zadaliście mi w komentarzach, za wszystkie dziękuję i myślę, że takie notki będę robić częściej!

19 grudnia 2015

Przerwa świąteczna & zostałam bez pieniędzy | BLOGMAS #5Hej wszystkim! :*
Witam Was w kolejnej notce blogmas, nie mogę uwierzyć, że już zbliżamy się do końca tej serii, co prawda, że mało było tych notek, ale było! 5 dni do świąt, nie byle co, nawet nie wiem kiedy to tak szybko minęło. W sumie to się cieszę, bo chce już nowy rok. Ostatnie dni tego tygodnia były nawet fajne, pomimo końca semestru i reszty popraw, ale dałam radę i mogę cieszyć się przerwą świąteczną w spokoju. Jak zawsze to powtarzam, ale w ciągu tych dwóch dni nie działo się wiele. W szkole poprawiłam, to co poprawić miałam, w czwartek skończyłam trochę wcześniej szkołę i to był pierwszy dzień, w którym nie musiałam się uczyć. Piątek też minął w miarę fajnie, kilka lekcji w szkole, później zakupy do wieczora haha. Wieczorem oglądałam film "Zostań jeśli kochasz", bo wzięłam się w końcu za czytanie książki i chciałam mieć porównanie. Nie mam dużo zdjęć z tych dni, ale zamiast tego, pokażę Wam rzeczy, które wczoraj kupiłam i na które wydałam ostatnie pieniądze haha.

16 grudnia 2015

Koniec semestru & święta co raz bliżej | BLOGMAS #4Cześć kochani!
Tak jak teraz myślę, nie zawsze jest po naszej myśli. Pamiętam to co pisałam tu pod koniec listopada właśnie na temat notek z tej serii. "Notki pojawiać się będą co 2-3 dni", myślałam, że będzie bardziej ciekawiej, ale są takie dni, w których nawet nie chce lub nie zrobię jednego zdjęcia. Tak wyszło w tym roku, że koniec semestru mamy przed świętami. Z jednej strony dobrze, bo jak wrócimy po przerwie świątecznej to mamy już spokój i zaczynamy od nowa, ale też są tego minusy, bo jak np. brak czasu na poprawianie ocen, no ale zostały dwa ostatnie dni, więc już jesteśmy przy mecie. Z ocenami jakiejś większej masakry nie ma, będzie lepiej na drugi semestr! Haha. W tej notce nie mam dla Was dużo zdjęć z tej racji, o której napisałam wyżej. Chyba jeszcze nie zdaję sobie sprawy, że święta już za tydzień, pewnie jest to spowodowane szkołą, ale może przez weekend zmienię tok myślenia. Wow szybko czas mija, tydzień do świąt, dwa tygodnie do końca roku. Nowy rok, nowe postanowienia, już w sumie nie mogę się doczekać. Przez te ostatnie dni nie działo się nic specjalnego, taak piszę to w każdej notce, ale taka prawda. Wczoraj byłam zacząć kompletować prezent dla siostry, bo czas najwyższy i tak poza tym to nic się nie dzieje. Rano wstaję, wychodzę z domu, jest ciemno, wracam i tak samo jest ciemno. Trochę to przygnębiające, ale to takie uroki zimy, nic nie poradzimy. Jakoś przez weekend, będę myśleć nad jakimiś konkretnymi notkami na następny tydzień, ale też spróbuję rozplanować wszystko do końca roku i zacząć wymyślać notki na nowy rok! Z chęcią poczytam jak Wam mijają przygotowania do świąt i czy też, tak jak ja nie możecie doczekać się tej przerwy świątecznej haha! Do następnego! :*

15 grudnia 2015

Regina Brett "Twój dziennik"


Cześć kochani!
Aby nie było tak monotonnie na blogu, dziś przychodzę do Was z notką na temat mojej nowej książki. Na pewno wiele z Was już o niej słyszało, a jest to mianowicie książka autorstwa Reginy Brett "Twój dziennik". Teraz tak się zastanawiam dlaczego piszę książka, bo książką do końca nie jest. Jest to coś w połączeniu kalendarza z dodatkowymi lekcjami. Gdy dowiedziałam się o tym dzienniku uznałam, że to świetny pomysł na zbliżający się rok 2016!

12 grudnia 2015

Ostatni tydzień & brak czasu | BLOGMAS #3Cześć kochani!
Witam Was w kolejnej notce z serii BLOGMAS. Wiem, że mówiłam co innego i że one miały pojawiać się częściej. Ale w tym tygodniu nie dałam rady. Zbliża się koniec semestru, co idzie z tym więcej sprawdzianów, no i popraw. Ale został jeszcze jeden tydzień, więc już muszę dać rady! W tej notce mam dla Was zdjęcia praktycznie z całego tygodnia, ale nie jest ich dużo, bo też nie miałam czasu żeby porobić chociaż jakieś sensowne zdjęcia. We wtorek byliśmy z klasą w galerii Rzeszów na Listy do M2. Po prostu film idealny! Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu przypadnie do gustu, ale mi bardzo się spodobał i czekam aż będzie na internecie, bo chce go jeszcze raz oglądnąć. Przed filmem i po filmie pochodziliśmy trochę po galerii, kupiłam parę pierdół, które może w jakiejś innej notce Wam pokażę, no i wtorek jako jedyny dzień w tym tygodniu był udany. Później zleciały dni, aż do piątku na nauce, pisaniu sprawdzianów, kartkówek, każdy wie o co chodzi. Nie będę się jakoś długo rozpisywać, bo nie ma sensu. Może teraz przez weekend będę miała większą wenę do robienia zdjęć, ale też nie wiem, bo w poniedziałek szykuje mi się trzy sprawdziany, ale myślę, że znajdę trochę czasu! Napiszcie jak Wam minął ten ostatni tydzień i czy też, tak jak ja macie już przed świętami koniec semestru. No to do następnego! :* 

7 grudnia 2015

Paczka od goodies.plCześć kochani!
Dzisiaj przychodzę do Was z moim zamówieniem ze strony goodies.pl. Co prawda dziś miała pojawić się kolejna notka z serii blogmas, ale szczerze to nie miałam Wam co w niej pokazać i zamiast niej pojawia się ta notka. Jutro będzie o wiele ciekawszy dzień, więc będzie co pokazywać. Jeśli chodzi o tą paczkę, to dostałam ją w tamtym tygodniu. Szybka przesyłka, z czego jestem bardzo zadowolona. Paczka jest świetnie zapakowana, więc nie ma mowy o uszkodzeniu naszego zamówienia. Dostałam również dużo ulotek z rabatami w wielu sklepach, może coś z nich wykorzystam. Jestem bardzo zadowolona z tego sklepu i szczerze mogę go Wam polecić!

5 grudnia 2015

Świąteczna atmosfera & paczka od goodies | BLOGMAS #2Cześć kochani!
Witam Was w kolejnej notce z serii BLOGMAS. Tak jak pisałam wcześniej notki nie pojawiają się codziennie, tylko z kilku dni, teraz wypadło, że z trzech dni. W sumie to nie działo się nic specjalnego, zleciał czwartek i piątek, także mamy weekend. Jeśli zacząć by od czwartku, to w tym dniu w szkole nie byłam z racji, że trochę osób od nas z klasy jest zapisane do szkolnego Caritasu i poszliśmy pakować paczki świąteczne dla dzieci do hospicjum. Było dużo osób i dużo rzeczy do pakowania, ale szybko poszło i w ciągu godziny lub troszkę więcej zrobiliśmy prawie 1000 paczek. Fajna jest taka praca naprawdę, a przy tym wielka radość, że tyle dzieci można obdarować takimi paczkami. Jak skończyłyśmy nasz najlepszy ksiądz nie kazał iść nam na lekcje, więc trzeba było to wykorzystać. Poszłyśmy na pizze i tak zleciało kilka dobrych godzin. Pochodziłyśmy jeszcze po sklepach, już wszędzie czuć święta, z czego bardzo się cieszę haha. No i trochę wcześniej wróciłam do domu, czekała na mnie już paczka z goodies.pl, ale jej zawartość pokażę Wam w osobnej notce. I z tej racji, że miałam jeszcze światło, bo jak wychodzę rano to jest ciemno i jak wracam to tak samo, więc zdjęcia na tą notkę już są gotowe. Chciałam jeszcze "trochę" zmienić moją starą choinkę, która miała od nowości przyklejone ozdoby na stałe, szczerze to już mi się to znudziło i odcięłam wszystko, teraz jest piękna biało-czarna. Potem nie robiłam nic specjalnego, nauka i tak zleciało do wieczora. Piątek już niestety w szkole, ale nie było aż tak źle, bo dostałam dwie 4 z architektury i angielskiego, więc strachu nie ma haha. Potem miałyśmy robić z dziewczynami prezentacje z wos'u, no ale wyszło jak wyszło haha. Tak, pozdrawiam Esterkę i Asię, bo wiem, że czytają :D Kupiłyśmy przecudowne babeczki, które były przepyszne! Wieczór minął bardzo fajnie, później wróciłam do domu i też nic specjalnego nie robiłam, bo tylko posprzątałam pokój. Dziś dzień też bardzo szybko zleciał w sumie na niczym, no ale od tego jest weekend, aby odpocząć. I chyba więcej nie ma co się rozpisywać, bo i tak z tego co widzę jest tego sporo. Czekajcie na kolejne notki i komentujcie, jak Wam się podoba ta seria! Do następnego :*

2 grudnia 2015

Pierwsze dni grudnia& telefon od Twinslife | BLOGMAS #1Cześć kochani!
I się doczekałam! Nawet nie wiecie jak się cieszę. Dodaje moje pierwsze blogmas w tym roku, tak jak Wam już wcześniej o tym pisałam. Oczywiście jak to w moim ciekawym życiu, nie działo się nic specjalnego, ale właśnie na tym polegają te notki, aby pokazać trochę swojego życia. We wtorek jak to zawsze rano, ledwo podniosłam się z łóżka, teraz jest jakaś masakra ze wstawaniem. No ale wstałam ogarnęłam się do szkoły, nic specjalnego, sześć lekcji, a po lekcjach poszłyśmy z dziewczynami popatrzeć na kosmetyki, coś kupiłam i już pewnie widzieliście we wczorajszej notce. Po szkole porobiłam to co miałam zrobić do szkoły i tak w sumie zleciało. Już samym wieczorem zrobiłam przepyszne ciasteczka owsiano-kokosowe. No i internety, jakieś głupoty i tak dzień zleciał. Środa, czyli drugi dzień podobnie mi minął, szkoła nawet spoko lekcje dziś, nauki też nie mam na jutro, bo idziemy na kilka lekcji ze szkoły, ale o tym w kolejnej notce. Ale dzisiaj jeszcze bardzo fajna sytuacja, o której postaram się jakoś napisać haha. Przygotowuje sobie zdjęcia właśnie do tej notki, wstałam na chwilę od komputera, żeby otworzyć drugie okienko w kalendarzu adwentowym, no i już miałam go otwierać, a tu telefon dzwoni, odbieram a tu Nati i Jugi z bloga i kanału na You Tube. Jejku ucieszyłam się, zestresowałam za razem, bo to będzie na drugim dzień vlogmas na ich kanale, jak będzie ten filmik to podlinkuję go Wam w kolejnej notce haha. Pozdrawiam dziewczyny, bo zaglądają tutaj do mnie! No i chyba tyle chciałabym Wam napisać, teraz siedzę nic robiąc (oprócz pisania tej notki haha), oglądam vlogmas, oj duużo do oglądania! Myślę, że uda mi się dodawać te notki, tak jak zaplanowałam, a więc życzcie powodzenia! Napiszcie jak Wam się podoba taka seria i czy u Was na blogach też będą się pojawiać takie posty! Do następnego :*

1 grudnia 2015

Haul z ostatnich tygodni.


Cześć kochani! :*
No i doczekaliśmy się grudnia! Pierwsza notka w grudniu, a będzie ich naprawdę dużo w tym miesiącu. Już jutro pojawi pierwszy blogmas i tak co drugi dzień, myślę, że Wam się spodoba. Pomysłów na tą serię mam dużo i myślę, że uda mi się większość zrealizować, no ale na to musicie troszkę poczekać. A w dzisiejszej notce chcę Wam pokazać co kupiłam sobie ostatnim czasem, nie jest to jakoś nie wiadomo ile rzeczy, ale chciałam zrobić tą notkę, bo z czasem zapomniałabym o tych rzeczach, a chcę być na bieżąco.
Ubrań mam nie wiele, no ale też pasuje pokazać. Pierwszą rzeczą jak widzicie jest taka koszula w kratkę. Na zdjęciu wydaje się na czarno-białą, ale w rzeczywistości jest granatowo- szara. Jest wykonana z bardzo fajnego materiału i ogólnie od dawna podobało mi się coś w tym stylu. Cropp, 79.99 zł.