4 lutego 2017

Lepsze jutro

Ciągłe użalanie się nad sobą. Mówienie, że nic nie jestem w stanie zrobić. Wybieranie łatwiejszych opcji lub w ogóle odpuszczenie wszystkiego. A potem przyglądanie się z boku na sukces innych. 
Znany scenariusz? 
Czas coś w końcu napisać na temat naszego jutra. Lepszego jutra, na które tylko i wyłącznie pracujemy sami.

Nie zauważyliście, że każdy sukces, na których zapracujemy sobie sami zbliża nas do lepszego jutra?  To Wy od początku do końca jesteście odpowiedzialni za własny los. Najpierw trzeba przebrnąć przez wszystko, co najtrudniejsze. Początki są trudne i każdy o tym wie. Każdy cięższy moment, z którym sobie poradzimy, daje satysfakcję z walki, którą podjęliśmy i zwyciężyliśmy. Oczywiście, potrzeba wiele motywacji i samozaparcia, aby to nasze jutro było lepsze. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby się nie poddawać. Iść cały czas do przodu, choćby przez najgorsze przeszkody. Podam na to bardzo prosty przykład. Gdy wiecie, że czeka Was sprawdzian, na który jest masa nauki i to wszystko przyswoicie, choćbyście mieli siedzieć pół nocy, to i tak uczycie się tego, co potrzebne. Oczywiście, zawsze to można olać, bo przecież jest wiele przyjemniejszych rzeczy do roboty, niż nauka przez pół nocy, jednak się nie poddaliście i piszecie sprawdzian jak najlepiej się da, a potem zaliczacie go na najlepszą ocenę. Tylko i wyłącznie przez pracę, którą Wy sami odbyliście. Czy to nie daje wiele satysfakcji? Tak samo jest z życiem, musicie mieć siłę na to, aby walczyć każdego dnia. Pokonywać przeszkody, na które jesteście narażeni. Nie wybierać wygodniejszych opcji, bo one nie zaprowadzą Was nigdzie. Tylko opór i ciężka praca, zbliża Was do lepszego jutra, na które po tym wszystkim zasługujecie, jak mało kto.
zegarek- klik
Buziaki, do następnego!

31 komentarzy:

 1. I oto chodzi! Zapracowanie sobie na sukces daje tyle radości, gdy ten sukces rzeczywiście się osiągnie. :D

  WWW.PIANKAOFSTYLE.PL-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ciekawy zegarek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna z Ciebie dziewczyna, świetnie ujęte <3

  agnesssja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie to opisałaś, trafiłaś w sedno! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wpis! Jest bardzo mądry :)) Oraz bardzo ładna stylizacja :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama prawda niestety ale na sukces trzeba zapracować

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne zdjęcia! :)

  Zapraszam do mnie. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad w postaci obserwacji oraz komentarza. ☺ normalbutdidnot.blogspot.com (click)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zawsze po deszczu przychodzi słońce haha. Początki są trudne, ale najważniejsze to się nie poddawać! Bardzo motywujący post i śliczny zegarek :)

  SUNSHINE-WIKA.BLOGSPOT.COM [KLIK]

  OdpowiedzUsuń
 9. super wyglądasz :) pozdrawiam i obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzeba się wziąć w garść i do roboty, samo się nie zrobi :) A zegarek super :)
  https://tenebrisriddle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Czasami nie mam siły za zabranie się za swoje lepsze jutro. Nie lubię się uzalać, że nie mam na nic czasu, ale ostatnio to u mnie częste i muszę z tym walczyć...
  Mój blog♡

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepięknie wyglądasz! Sweterek bardzo mnie urzekł :)
  Zegarek również piękny - kliknęłam, 4.57$
  Zgadzam się oczywiście z postem. Nie osiągniemy nic, patrząc na szczęście i sukcesy innych. Nie wszystko jest proste i przychodzi od tak. Na wiele rzeczy po prostu trzeba zapracować. A poddawanie się na starcie nie przyniesie nic. Trzeba być wytrwałym i dążyć do tego, aby zrealizować nasz cel. "Każdy jest kowalem swojego losu" :)

  Pozdrawiam,
  http://my-little-world-olimpia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Dziękuję!

   Usuń
 13. Pięknie napisane! Dlatego nie warto się poddawać i iść do przodu mimo przeciwności! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetny post ! Faktycznie nie można się przejmować i iść do przodu ! :)
  http://mastylle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń