11 maja 2019

Pomaturalne dzień dobry!

Cześć kochani!
O jejku, jak ja już zdążyłam się za tym stęsknić. Niestety, ale po połowie kwietnia już nie wyrabiałam z czasem, bo wtedy maksymalnie skupiłam się na nauce do matury. To był jakiś armagedon! Nie wiedziałam za co brać się najpierw. Oczywiście uczyłam się do ostatniej chwili, bo naukę skończyłam samym wieczorem w niedzielę. Jednak wiadomo, że nie udało się zrobić wszystkiego. Stres był niesamowity. W poniedziałek nie wiedziałam, co się ze mną dzieje dosłownie. Właśnie w ten dzień pisałam dwie matury, język polski podstawowy i rozszerzony. Ku mojemu zdziwieniu rozszerzenie okazało się być prostsze, niż podstawa. No i już po tak ciężkim dniu, stres nieco opadł i matematyką jakoś szczególnie się nie przejmowałam. W środę czekał na nas angielski, który również poszedł bardzo leciutko. Tak, o to, te trzy dni minęły szybciutko i jestem po tym, co wydawało mi się najgorsze. Szczerze powiedziawszy, nie było to aż tak straszne, jak opisywali to inni. Posprawdzałam sobie mniej więcej odpowiedzi, myślę, że każda matura będzie zdana. Teraz jeszcze przede mną matury ustne i rozszerzenie z geografii. Tym akurat już wcale się nie przejmuję. Będę coś jeszcze powtarzać, ale bez żadnej spiny. Najważniejsze, że ta główna część za mną. 
No i teraz co do bloga, to będę tu częściej. Nie obiecuję, że regularnie, bo przede mną jeszcze cięższa sprawa niż matura, czyli przeprowadzka. Chciałabym, aby to się udało jeszcze w maju, więc będę mieć teraz dużo na głowie. Jednak, że bardzo stęskniłam się za tworzeniem i dodawaniem postów. Mam mnóstwo pomysłów i więcej czasu, także mam nadzieję, że będę się spełniać!

Jak Wam minęły ostatnie tygodnie? Jest tu ktoś, kto też pisał maturę?
Buziaki, do następnego!

14 komentarzy:

 1. Bardzo ładny makijaż :) Ja swoją maturę pisałam dwa lata temu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też pisałam rozszerzenie z polskiego, powodzenia w dalszych zmaganiach!
  https://maaddami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy odważyłabym się na takie połączenie kolorystyczne, nie mniej jednak Ty wyglądasz w nim niesamowicie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Woow, mega makijaz, cudowne połączenie! Mam takie same wrażenia, co do matury z polskiego- zadania z zamkniętę z podstawy średnie:( Co do angielskiego, to zabrakło mi trochę czasu na rozszerzenie:( więcej takich propozycji makijażowych poproszę!

  Zapraszam na mojego bloga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze, że to już za nami. Dziękuję bardzo i makijaży będzie więcej! :*

   Usuń
 5. Jestem pod wrażeniem połączenia kolorów - wyszło super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładny makijaż, pasuje do ciebie!

  OdpowiedzUsuń